Preloader Logo

Kiralık Salonlar


Ekoldrama, kendi ürettiği eğitim ve atölye içeriklerine ek olarak Fulya/Nişantaşı ve Fenerbahçe şubelerindeki atölye, toplantı salonları ve kış bahçesini eğitim ve organizasyonlar için kiralamaktadır.  Tüm mekânlar için saatlik, günlük, aylık olarak kiralama seçenekleri mevcuttur.

Ekibimiz mevcut seçenekler konusunda siz yol gösterecek ve ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için sizinle birebir çalışacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen ekol@ekoldrama.com adresine e-posta gönderin

 

Fulya Nişantaşı

Konferans Salonu 50 kişilik kapasitesiyle toplantı, seminer, konferans, gibi oturmalı düzen etkinlikleri,  kalabalık atölye çalışmaları ve dans/tiyatro provaları için uygundur. Küçük grupların çalışabileceği üç ayrı ahşap zemini nedeniyle yoga, meditasyon, pilates, dans, performans ve tiyatro atölyeleri için uygundur. 15 kişinin yoga yapabileceği genişliktedir.

Fenerbahçe

Konferans Salonu 30 kişilik kapasitesiyle toplantı, seminer, konferans, gibi oturmalı düzen etkinlikleri,  kalabalık atölye çalışmaları ve dans/tiyatro provaları için uygundur. Küçük grupların çalışabileceği atölyemiz ahşap zemini nedeniyle yoga, meditasyon, pilates atölyeleri için uygundur. 

Kiralık Salonlar