Preloader Logo

Biz Kimiz


Biz bir ideal uğruna yola çıkmış bir eğitim kurumuyuz.

1999 yılının sıcak bir Ağustos gününde başladığımız kuramsal çalışmalarımıza her yıl artan bir heyecan ve azimle devam ediyoruz,

Biz her gün sayısı artarak büyüyen, bugün alanında otorite olan elli beş uzman eğitmen ve sanatçısıyla, öğrencileri ve velileri ile kocaman bir aileyiz.

Biz insanları, hayvanları, doğayı seviyoruz. Bu sevginin tohumlarını erken yaşta çocuk ve gençlerin kalplerine ekmenin geleceğimizi güzelleştireceğine inanıyoruz.

Günümüzde uygulanan ve öğrenci merkezli en etkili eğitim disiplinlerinin başında gelen “Yaratıcı Drama” Tekniğini kullanarak, 7’den 70’e birçok insana “Özgür bir ortamda bireysel gelişimlerini serbestçe gerçekleştirebilme” olanağı sunan eğitim metodolojisinin Türkiye’de çocuk ve gençlerle yönelik eğitim programlarını oluşturan ilk eğitim kurumuyuz, öncüyüz.

Aynı eğitim metodolojisi ve yaklaşımla Kurumsal Eğitimler veriyoruz ve tamamen özgün eğitim içerikleri tasarlıyoruz.

Uzun soluklu Sosyal Sorumluluk Projelerinin hem tasarımını hem oluşumunu hem de saha uygulamasını yapıyoruz.

Kurulduğumuz yıldan bu yana yetiştirdiğimiz öğrenciler, geliştirdiğimiz müfredat, metot ve projeler ile bir “Ekol” olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Söyleyecek ve yapacak daha çok şeyimiz var;  Dünyadaki bütün gelişmeleri yakından takip edip, eğitim sistemimize ve projelerimize aktararak, sürekli geliştiriyor, yenileniyor ve ilerliyoruz.”

Kuruluş yılımız olan 1999’dan bu yana geçen dönemde yaptığımız her işte sürekli yeni ve farklı fikirler, çözümler üretmeye çalıştık. Kendi özgün müfredatımızı geliştirdik. Birçok yaratıcı projeye imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

Kurum geleneğimiz gereği, doğruya giden yolun tek olmadığını bilir daha iyisini, daha pratiğini ve daha verimlisini bulabilmek için alternatif yöntemler araştırırız. Çağa ayak uydurabilmek için, rutine girmemenin, yaratıcılığımızı kullanmanın gerekli olduğunu biliriz. Bıkıp usanmadan alternatif proje ve programlar üzerinde çalışırız, bunu büyük bir keyif ile yaparız. Biliriz ki insanlar ve kurumlar yaratıcı olabildiği sürece öncü olurlar.

Biz Kimiz