Preloader Logo

Kurumsal Projeler


Topluma olan sorumluluğumuzu eğitim, kültür ve sanatın tüm dallarında yapılandırdığımız projeler ile yerine getirmekteyiz.  Bu anlamda firmaların istekleri ve toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yararlı olduğu kadar yaratıcı ve değişime açık projeler tasarlıyoruz. Projeleri fikir aşamasından gerçeğe dönüştürüyor ve başarı ile uyguluyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimizden bazıları;

Sanofi Sponsorluğunda gerçekleştirilen sözkonusu projede , 2003-2004-2005 ‘te üç yıl süreyle

“Şeyh Zayed” çocuk esirgeme kurumundaki 7-9 /10-12 yaş gurubundaki çocuklara, Ekoldrama tarafından,  yaratıcı drama eğitim metoduyla kişisel gelişim eğitimleri verilmiştir.

Temel amacı çocukların özgüvenlerini geliştirmek, kendilerini bir birey olarak algılamalarını sağlamak ve değer sistemlerini oluşturmak olan proje üç yıl süreyle, çocukların büyük bir değişim yaşadığı, büyük bir mutluluk ve hevesle hiç aksatmadan katıldıkları ve inanılmaz sonuçların alındığı, Sanofi Fransa tarafından en başarılı sosyal sorumluluk projesi olarak seçilmiştir.

ÜLKER SPONSORLUĞUNDA TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN FUTBOL KÖYLERİ PROJESİ.

2010 yılından bu yana her yıl Ağustos/ Eylül aylarında Türkiye’de 10 farklı ilde düzenlenen,   Futbol köylerindeki futbol yetenekli gençlere yönelik Ekoldrama tarafından drama teknikleri kullanılarak hazırlanan interaktif bir eğitim programı çerçevesinde takım ruhu hedefe odaklılık, öfke kontrolu, ,farklılıkları benimsemek, empati, konularında bilinç oluşturmak ve farkındalık yaratmak amacıyla eğitimler verilmektedir. Beş yıldan bu yana, kamp ortamında tüm tarafların büyük bir özveriyle takım halinde çalışmaları sonucunda proje her yıl artan başarıyla sürdürülmektedir.

 

Banvit – “Akıllı Çocuk Sofrası” çocukta doğru beslenme sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki “Cem ile Cemile Gizli Bahçede” ve “Küçük Denge Dünyası” çocuk oyunlarının yazılması, sahnelenmesi ve proje yönetimi.


BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Kurumsal Projeler