Preloader Logo

Indoor-Outdoor Etkinlikler


Indoor ve Outdoor etkinliklerin ana amacı şirket kimliğini güçlendirmek, takım dinamiklerini anlamak, kişiler arasındaki iletişim, güven, çözüm yolu üretme ve işbirliği becerilerini artırmaktır.

Etkinliklerin başından sonuna kadar uzman eğitmenlerimiz ve koordinatörlerimiz tarafından kontrol altında olan aktivitelerimiz sayesinde, katılımcılarla geçirilen eğlenceli bir günün ardından oluşan takım ruhu, motivasyonu yükseltir, başarı, verimlilik ve en önemlisi iş tatminini artırır.

Bu tarz aktivitelere şirket yöneticilerinin de katılması durumunda, yöneticiler çalışanları ile bir yandan güzel bir günü paylaşırken diğer yandan onları bir yaşantı gurubunda daha yakından tanıma şansını yakalamış olurlar.

Farklı kültür ve karakter yapısına sahip çalışanlardan oluşan çok büyük kurumlarda takım duygusu yaratmak zaman alıcı ve zorlu bir süreçtir.

Bu bağlamda takım oluşturma tekniklerini içeren outdoor ve indoor etkinlikleri. Kısa zaman zarfında çalışanları birbirine kaynaştırır ve takımdaşlık duygusunu pekiştirir.

Indoor aktiviteler ve oyunlar, bir konferans temasına derinlik ve boyut katmak, bir şirket toplantısını renklendirmek için harika ve hava koşullarından etkilenmeyen bir yoldur. Indoor aktivitelerini planlarken hedefimiz kapalı bir alanda gerçekleştirilen oyunları sıkıcı bir kimlikten çıkarıp, bir açık alan aktivitesi kadar heyecan verici olmasını sağlamaktır.

Outdoor etkinliklerin açık havada gerçekleştirilmesi sürekli kapalı ofis ortamında bulunan kurum çalışanlarının katılmaktan keyif aldıkları etkinliklerdir

20 yıldır yüzlerce başarılı etkinliğe imza atan Ekoldrama Eğitim Enstitüsü, sadece kurumsal eğitimler konusunda değil aynı zamanda, firmalara özel olarak hazırladığı, Outdoor ve Indoor aktiviteleriyle de firmaların ihtiyaçlarına yanıt vermekte, sanatı eğitimle harmanlayarak kurumlara sıradışı ve özgün deneyimler yaşatmaktadır.

 

 BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Indoor-Outdoor Etkinlikler