Preloader Logo
Ekoldrama Sömestr Atölyeleri

25.OCAK.2019 CUMA FENERBAHÇE

26.OCAK.2019 CUMARTESİ NİŞANTAŞI’na  

BEKLİYORUZ……

 

Ekol Drama Eğitim Enstitüsü Sömestr tatilinde 25.Ocak.2019 Cuma günü Fenerbahçe şubesinde, 26.Ocak.2019 Cumartesi günü Nişantaşı şubesinde gün boyu eğitici ve bir o kadar da yaratıcı ve renkli atölyeleriyle çocuklarla buluşacak.

 5-8 ve 8-12 yaş aralığındaki çocuklara hitap edecek olan atölyelerde farklı disiplinlerden uzman eğitmenler ile farklı deneyimler edinme fırsatı bulacaklar. Türkiye'de ilk kez yaratıcı dramanın eğitim metodolojisini Maker hareketi ile buluşturduğumuz, Ekoldrama ve Makers Türkiye işbirliğinde tasarlanan "Drama & Maker" atölye serisinden iki eğitimin de yer aldığı programda her ilgi alanına hitap eden içerikler mevcut.

Çocuklar bu atölyelerde kendi süper kahramanlarını yaratabilir, tiyatro sanatına giriş yapabilir, dansın keyfini çıkarabilir, kendi kuklasını tasarlayıp hikâyesini anlatabilir, kendisini çizgiler ve renkler ile ifade etmeyi öğrenebilir ya da eşsiz bir masalın büyülü dünyasına girebilir.

Atölyeler boyunca çocuklar, eğitmenleri eşliğinde yaratıcı drama tekniklerinden yararlanarak, kendilerini ifade etmeyi ve hayalden gerçeğe geçiş aşamasında insiyatif almayı deneyimleyecekler.

 

 Atölyelerimize günlük katılım bedellleri;

 

-Canlanan Masallar (Drama& Maker) 90 TL

-Süper Kahraman Sensin (Drama& Maker) 90 TL

-Bir Varmış Bir Yokmuş (Masal Anlatıcılığı) 50 TL

-Sahneye Adım Adım (Drama + Tiyatro) 50 TL 

-Hikâyeci Kukla (Drama + Kukla) 50 TL   

-Çizgiler Konuşuyor (Drama + Çizim) 50 TL

-Sahneye Adım Adım (Drama + Tiyatro) 50 TL 

-Sihirli Adımlar (Dans + Doğaçlama) 50 TL  

-Kid's Zumba (Dans) 50 TL    


*Atölyelerimiz minimum 6 kişi ile açılmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Kayıt;

0212 234 09 93

0538 440 87 66

ekol@ekoldrama.com