Preloader Logo
İstanbul Oyunculuk Okulları

Metropol bir şehir olan İstanbul ilimiz, insanların birçok hizmeti alabileceği çok çeşitli imkânlar sunmaya yıllardır devam etmektedir. Bu güzel şehrimizin gelecek nesillerine ve gençlerine profesyonel anlamda oyunculuk eğitimi sunan ve bu eğitimleri kendine özgü içerikleri ile gerçekleştiren pek az kurum vardır. Tecrübelere kıymet verdiğimiz için, olumsuzluklardan daima ders çıkartan yanımız, sizler için daha iyi olma konusunda tabiri caizse gecemizi gündüzümüze kattık.  

Misyonlarımız arasında olan öncülük, zengin bir kadronun yaratıcı fikirleri ve bakış açıları sayesinde günden günde artarak devam etmiştir. 1999 yılından beri süre gelen öncü ve yaratıcı oyunculuk ve birçok eğitim hizmetlerimiz, vizyonu sayesinde yeniliklere ve çağa ayak uydurmaya devam ediyor! Elbette ki her alan için birçok eğitim metodu kullanılabilmektedir. Fakat şüphesiz bunlardan en iyisi öğrenci odaklı ve gelişmeye yönelik olan metotlardır. Bizler genç kuşak ve çocuklarımız için yaratıcı drama tekniği ile oldukça iddialıyız. Bu eğitimlerin yanı sıra kurumsal eğitimlerimiz de mevcuttur. İyi bir oyunculuk okulunun sahip olması gereken birçok etik vardır. Burada yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz bizleri temsil etmeye devam edeceği için, onların toplumdaki saygınlığı ve kazandıkları bizler için oldukça önem arz etmektedir.

Dolayısı ile burada gerek sosyal sorumluluk projelerine olan katkılarımız gerek ise bir ekol olma yolundaki mücadelemiz ilelebet sürecektir. Saygınlığımız ve değerli kadromuzun verdiği güven sayesinde, sizlerden gelen olumlu dönütler için de çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizim için eğitim uzun soluklu bir maceradır ve bu bağlamda insan ilişkilerimizde de güven duygusu bizler için kaçınılmaz bir gerekliliktir. Her birey elbette ki şahsına münhasırdır. Bu kurumda her zaman farklılıklara ön yargı ile yaklaşmak yerine, bunu zenginlik olarak algılarız. Dünyada aslında hepimiz birer oyuncuyuz diyebiliriz. Fakat bunun eğitimini profesyonel anlamda almak ve değerli kadro üyelerimizin engin tecrübelerinden yararlanmak sizler için eşsiz bir deneyim olacaktır. Her şeyden önce burada insan olmanın temellerini öğreniyoruz. İnsan olmak, doğadaki diğer canlıların da farkındalığı ile oluşur ilk etapta. Dolayısı ile çevre dostu yaklaşımımız ile gelecek nesillerimizi koruma altına alıyoruz. Empati kurabilmeyi, hayal gücümüzü geliştirmeyi, çağdaş ve bilişsel bir yöntemle ele alıyoruz.

Tüm bu insani duyguları teoride değil de pratikte öğrenmek hem kalıcı hem de unutulmaz bir tecrübe olarak hafızalara kazınacaktır. Aslında siz değerli öğrencilerimizi birer ayna gibi gördüğümüzü söylemek isteriz. Bizler, başarımızı sizin yüzünüzde okuduğumuzda öncü bir kurum olarak haklı bir gurur yaşıyoruz. Bunun anahtarı da işimizi severek yapmamızdır. Gelin bu başarıyı el ele sürdürmeye devam edelim. Bizler Ekol Drama Eğitim Enstitüsü ailesi olarak, İstanbul’un her bir yanından gelen misafirlerimizi ağırlamaya ve pozitif ilişkilerimizi sürdürmeye devam edeceğiz! Azim, dürüstlük ve sevgi ile kalın.